Czego potrzeba, by dołączyć do służb mundurowych? Policja udzieliła odpowiedzi podczas XXI Podkarpackich Targów Pracy

Podczas XXI edycji Podkarpackich Targów Pracy, które miały miejsce na Podpromiu w Rzeszowie, odbywało się stoisko policji, które przyciągało liczne grono zainteresowanych. Tam właśnie zwiedzający mieli możliwość dowiedzieć się więcej na temat specyfiki funkcjonowania tej instytucji, a także zasady naboru oraz wymagań, które muszą spełnić kandydaci pragnący do niej dołączyć.

Policja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów, które zostały zorganizowane w Rzeszowie na terenie obiektu sportowego Podpromie. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapewniła opiekę nad tym wydarzeniem, oferując platformę dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące swojej przyszłej ścieżki zawodowej.

Stoisko policyjne stanowiło prawdziwe centrum informacji dla tych, którzy marzą o pracy w służbach mundurowych. Goście mogli zadawać pytania na temat procesu rekrutacji do policji, różnego rodzaju działalności prowadzonej przez poszczególne wydziały i sekcje, a także o możliwości służby w strukturach podkarpackiej policji – jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.