Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie już 23 kwietnia – do wygrania 6 tys. zł

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie jest już za rogiem, dokładniej mówiąc odbędzie się jutro, czyli 23 kwietnia. Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat Rzeszowa oraz walki o nagrody mają wszyscy pełnoletni entuzjaści historii tego miasta, a także osoby zainteresowane jego bieżącym życiem społecznym, politycznym, gospodarczym oraz kulturalnym. Fundusz nagród wynosi imponującą sumę 6 tysięcy złotych.

Chcąc wziąć udział w teście, należy kliknąć w link zamieszczony na stronie internetowej organizatora, podać swój adres e-mail, wyrazić zgodę na regulamin i rozwiązać zestaw 60 pytań. Na odpowiedzenie na wszystkie pytania przewidziano czas 30 minut. Zgłosić się mogą wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i mają fascynację Rzeszowem i jego bogatą historią.

Zwycięzcy będą mogli cieszyć się z puli nagród o wartości 6 tys. zł. Wręczenie nagród odbędzie się podczas ceremonii prowadzonej przez Prezydenta Miasta Rzeszowa, która zaplanowana jest na 3 maja, w ramach obchodów Święta Paniagi.

Organizację testu wzięły na swoje barki Urząd Miasta Rzeszowa oraz redakcja Gazety Wyborczej z Rzeszowa. Nagrody zostały ufundowane przez firmę BSH.