Bitwa o brązowy medal PlusLigi: Projekt Warszawa kontra Asseco Resovia Rzeszów – bilety w sprzedaży

W sezonie 2023/24 PlusLigi, drużyny siatkarskie Projekt Warszawa oraz Asseco Resovia Rzeszów stawiają czoła decydującemu spotkaniu, które zdecyduje o zdobyciu trzeciego miejsca. Ten kluczowy pojedynek siatkarski będzie miał miejsce na terenie hali COS Torwar w Warszawie, gdzie gospodarzem będzie stołeczna drużyna. Spotkanie to odbędzie się w piątek, 26 kwietnia, o godzinie 20:30.

Bilety na to prestiżowe rozgrywki pomiędzy drużyną Projekt Warszawa a Asseco Resovia Rzeszów są już dostępne do zakupienia przez platformę eBilet. To wydarzenie sportowe jest nie tylko zmaganiem o brązowy medal PlusLigi, ale także prawdziwym hitem sezonu.

W tym sezonie obie drużyny nie tylko rywalizują o podium PlusLigi, ale także odniosły znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Projekt Warszawa pokonał Vero Volley Monza w emocjonującym finale Challenge Cup i zdobył swoje pierwsze europejskie trofeum w historii klubu. Z drugiej strony, Asseco Resovia Rzeszów triumfowała nad SVG Luneburg, zdobywając prestiżowy Puchar CEV. Te sukcesy po raz kolejny potwierdzają wysoki poziom rywalizacji w PlusLidze i ciekawe emocje, które czekają na fanów podczas decydującego spotkania o brązowy medal.