Wypadek podczas wycinki drzew: 4-letnia dziewczynka ranna po tym, jak gałąź przeszyła szybę w samochodzie

Niecodzienny incydent miał miejsce w czwartek 2 maja, na terenie wsi Nozdrzec pod Brzozowem. Gałąź, która odpadła podczas prowadzonej tam wycinki drzew, przebiła przednią szybę audi, którym podróżowała 4-letnia dziewczynka. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia mała pasażerka została ranna i trafiła do szpitala.

Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie poinformowała, że do całego incydentu doszło przed godziną 11:00 na powiatowej drodze w Nozdrzcu. Rzecznik policji, aspirant Tomasz Hałka, opisał sytuację jako niecodzienną – gałąź uderzyła bezpośrednio w audi, które akurat przejeżdżało obok miejsca prowadzonej wycinki.

W wyniku zdarzenia 4-letnia dziewczynka doznała obrażeń. Początkowo została przewieziona do szpitala w Brzozowie, a następnie dla dalszych badań skierowano ją do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie na ulicy Lwowskiej.

Kierowca audi, 29-letni mężczyzna, nie ucierpiał w zdarzeniu. Sprawdzono jego trzeźwość, którą potwierdzono. Policjanci z Brzozowa bacznie analizują całe wydarzenie, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły tego niebezpiecznego incydentu.