Tragiczne zdarzenie drogowe przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie: dwa pojazdy zderzyły się, dwie osoby ranne

Rano doszło do zdarzenia drogowego na rzeszowskiej ulicy Gromskiego, gdzie 31-letnia kobieta jadąca seatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu innemu kierowcy. Tym samym, doprowadziła do kolizji swojego samochodu z citroenem, który pod wpływem sił działających podczas zderzenia, uderzył w kolejny pojazd – forda. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, dwie osoby odniosły obrażenia.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od policji, kobieta prowadząca seatem jest mieszkańcem powiatu rzeszowskiego i miała 31 lat. Zdarzenie miało miejsce, gdy wyjeżdżała z bocznej drogi na ulicę Krogulskiego i planowała kontynuować jazdę prosto. Niestety, nie zauważyła nadjeżdżającego citroena i nie ustąpiła mu pierwszeństwa.

Konsekwencją tego zaniedbania była kolizja dwóch pojazdów, a siła odrzutu sprawiła, że citroen uderzył w następny samochód – forda. Za kierownicą forda siedział 28-letni mieszkaniec Rzeszowa. Dwie osoby zostały ranne w wyniku tego zdarzenia: 30-letni kierowca citroena oraz jego 35-letni pasażer. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, ale na szczęście ich obrażenia nie były poważne.

Policja przeprowadziła badania alkomatem na miejscu wypadku, które wykazały, że żaden z kierowców nie był pod wpływem alkoholu podczas zdarzenia.