W Rzeszowie prowadzone jest śledztwo w sprawie tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty

Śledczy z Rzeszowa są obecnie zajęci ustalaniem szczegółów dotyczących wypadku samochodowego, który miał miejsce w miejscowości Kamień. Doszło tam do kolizji pomiędzy motocyklem a samochodem marki Toyota. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia, 27-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek wydarzył się wczoraj, po godzinie 22:00, na terenie Kamienia. Jak na razie ustalono, że 27-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Yamaha, mieszkaniec okolic Rzeszowa, stracił kontrolę nad pojazdem podczas jazdy w kierunku Sokołowa Małopolskiego. Wskutek tego zajął przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do kolizji z Toyotą.

Jako rezultat tego tragicznego zdarzenia, młody kierowca motocykla stracił życie na miejscu wypadku. Kierująca Toyotą, 29-letnia kobieta oraz jej pasażerka, choć znalazły się w rowie przydrożnym na skutek siły uderzenia, nie odniosły ciężkich obrażeń. Zarówno kierująca, jak i pasażerka, zostały poddane badaniu alkomatem przez funkcjonariuszy, które potwierdziło ich trzeźwość w chwili zdarzenia.