74-latek zjechał na przeciwny pas ruchu: trzy osoby, w tym małe dziecko, hospitalizowane

W wyniku poważnego wypadku samochodowego, który miał miejsce na Podkarpaciu, konieczna była hospitalizacja trzech osób, w tym dziecka nie starszego niż trzynastka miesięcy. Doszło do niego w Szklarach i zaangażowane były dwa samochody – Kia i Audi.

Wydarzenie miało miejsce szczególnie gwałtownie 29 maja, w środkowy dzień tygodnia. O godzinie 12:30 drogi w powiecie rzeszowskim na Podkarpaciu stały się miejscem tragicznego zdarzenia drogowego.

Policja przekazała swoje początkowe ustalenia dotyczące przyczyn i przebiegu wypadku. Okazuje się, że 74-letni mężczyzna prowadzący pojazd marki Kia, zmierzający w stronę Dynowa, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na przeciwną stronę jezdni, gdzie doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem Audi.

Zderzenie było tak silne, że kierujący Kią 74-latek, 13-miesięczne niemowlę będące pasażerem Audi oraz 39-letnia kobieta prowadząca ten samochód, doznali obrażeń. Zostali oni przewiezieni do szpitala na pokładzie śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego, jak informuje rzeszowska policja.