Reprezentanci Polski z klubu Stal Rzeszów kończą przygotowania do mistrzostw Europy w skokach do wody

Reprezentacja Polski seniorów w skokach do wody, której zawodnikami są członkowie klubu Stal Rzeszów, jest w ostatniej fazie przygotowań do zbliżających się mistrzostw Europy. Impreza rozgrywana na otwartym akwenie odbędzie się w stolicy Serbii, Belgradzie, począwszy od nadchodzącego poniedziałku.

Andrzej Kozdrański, trener drużyny, zdecydował się na zabranie czterech swoich zawodników do Serbii. Reprezentować nas będą Robert Łukaszewicz, Andrzej Rzeszutek, Kacper Lesiak i Aleksandra Błażowska. W piątek, podczas ostatniego treningu przed wyjazdem, z zawodnikami rozmawiał Bartłomiej Wisz, reporter z mikrofonem.

Zawodnicy Stali Rzeszów – reprezentujący barwy Polski na arenie międzynarodowej – udadzą się do Belgradu 13 czerwca. Tylko pięć dni później rozpocznie się rywalizacja skoczków do wody. Jest to jedna z czterech dyscyplin prezentowanych podczas mistrzostw Europy. Najlepsi sportowcy z całego kontynentu będą rywalizować także w pływaniu, pływaniu artystycznym oraz pływaniu na otwartych wodach.