Letnia edycja Kiermaszu Wyczytanych Książek w rzeszowskiej bibliotece z bogatą ofertą literatury

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie przygotowała specjalne wydarzenie dla miłośników literatury – letni Kiermasz Wyczytanych Książek. Na kiermaszu będzie do zgarnięcia niemal 2500 różnorodnych pozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających czytelników.

Dostępne będą przede wszystkim dzieła z dziedziny literatury pięknej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Ale to nie wszystko – na stoiskach znajdą się także pozycje popularnonaukowe z wielu dziedzin, co powinno ucieszyć pasjonatów nauki. Nie zabraknie również albumów oraz podręczników, a także literatury dedykowanej dzieciom i młodzieży.

Pragnąc umożliwić dostęp do literatury jak najszerszemu kręgu odbiorców, organizatorzy zaplanowali niskie ceny – już od 2 zł będzie można zakupić książki, które zostały wycofane z rzeszowskich bibliotek.

Na miejscu zapewniona zostanie obsługa ze strony doświadczonych bibliotekarzy, którzy chętnie udzielą fachowej pomocy i doradzą w wyborze literatury. Konieczne będzie jednak przygotowanie gotówki, gdyż płatność kartą nie będzie możliwa.