Nowy partner sezonu 2023/2024 – Lexus Rzeszów współpracuje z klubem FKS Stal Mielec S.A.

Z radością chcemy przekazać informację o nawiązaniu współpracy między Lexus Rzeszów, autoryzowanym dealerem marki Lexus, a naszym klubem w nadchodzącym sezonie 2023/2024. W dniu 8 sierpnia, we wtorek, w salonie Lexusa Rzeszów doszło do podpisania umowy pomiędzy klubem FKS Stal Mielec S.A. i Lexus Rzeszów. Na mocy tej umowy, klub uzyskał do dyspozycji samochód osobowy marki Lexus UX.

Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A., Jacek Klimek, wyraził swoje zadowolenie z nowego partnerstwa: „Jest mi niezmiernie miło, że autoryzowany dystrybutor marki Lexus na terenie naszego województwa zdecydował się na współpracę z naszym klubem. FKS Stal Mielec S.A. jest cenioną marką na skalę całego kraju, podobnie jak samochody Lexusa. Za sprawą dzisiejszej umowy, klub otrzymuje do użytku samochód najwyższej klasy, a Lexus Rzeszów zyskuje rozpoznawalność nie tylko w regionie podkarpackim. Chciałbym serdecznie podziękować za okazane nam zaufanie i jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści.”

„W bieżącym sezonie po raz pierwszy wprowadzamy naszą premium markę Lexus do grona samochodów dostarczanych klubowi. Z przyjemnością informujemy, że jako jedyny autoryzowany dealer Lexusa na Podkarpaciu, będziemy również współdziałać z Klubem w ramach partnerstwa biznesowego. Z tej okazji Klub otrzymuje od nas samochód HYBRYDOWEGO Lexusa UX” – dodał Prezes Lexus Rzeszów, Pan Jarosław Bąk.